poniedziałek, 1 czerwca 2015

Witamy nowe projektantki!

Mamy zaszczyt i przyjemność powitać w gronie Scrapka dwie wspaniałe i niezwykle utalentowane projektantki!
Przedstawiamy Wam Ewę - znaną jako 
 
Kartkulec

Hejka wszystkim czytelnikom bloga Scrapka oraz ukłony jego cudownemu DT, do którego mam ogromny zaszczyt właśnie w tym momencie wstępować. Dziękuję pani Halince za obdarzenie mnie zaufaniem, a Anetce za wytrwałe podnoszenie mojej wiary we własne scrapowe umiejętności:)))
Prywatnie jestem mamą fantastycznego nastolatka a zawodowo sprawuję opiekę na cudownymi kilkulatkami. Swoje życie wiodę w niewielkiej miejscowości miedzy Łodzią a Warszawą. Zdecydowanie wolę góry niż morze, fascynuje mnie Szwecja i mam kota na punkcie kotów.
Sama nie wiem jakim cudem ciacham te papiery, bo jak widać na zdjęciu jestem okularnicą ze szkłami grubości denek od butelek:)))
Po różnych mniej lub bardziej udolnych - nieudolnych próbach rękodzielniczych pokochałam papier miłością wielką i od jakiegoś czasu z lubością sobie kartkuję. Mój styl jest z tych nieskończenie klujących się. Uczę się, próbuję i wciąż balansuję miedzy "od linijki" a podarciuchem, między czystością a chlapnięciem, między pastelami a energią kolorów, między prosto a krzywo, między skromnie a bogato... Z tego też względu podejmuję to ogromne wyzwanie inspirowania Was z nieskrywaną obawą ale i nadzieją, że odnajdziecie w tych moich kartkulcach chociaż jakiś drobiazg, który będzie godny uwagi.


Prace Ewy możecie zobaczyć na jej blogu.

Oraz Marzenę - znaną jako:
 
Macarena


Serdecznie dziękuję za zaproszenie do zespołu DT.
Na blogu "ukrywam" się pod pseudonimem Macarena.
Moja craftowa przygoda zaczęła się ponad 3 lata temu i trwa nieustanie do dziś, szybko z przygody przerodziła się w pasję i wypełnienie większości wolnych chwil, przynosząc spokój, ukojenie, relaks, oderwanie od codzienności, radość z każdego nowego projektu i odkrywanie nieznanych dotąd pokładów własnej wyobraźni.

 Moje ulubione style to vintage i shabby chic, posiadające duszę, tajemnicę, ukrytą historię...
Vintage nadaje pracom ciepła, przytulności, wspomnień, cieni dzieciństwa...
Shabby chic lekkości i świeżości z nutką romantycznego klimatu...
Czasem jednak czuję potrzebę minimalistycznej świeżości i właśnie wtedy powstają prace clean&simple.

Wszystkie moje prace możecie podglądać na blogu http://macarena-creativa.blogspot.com/ lub bardziej kompaktowo na FB: https://www.facebook.com/macarenacreativa.
Zapraszam w moje progi i do zobaczenia tu na blogu Scrapek.plJuż wkrótce prace Ewy i Marzeny na blogu Scrapka!
Pozdrawiamy
Ekipa Scrapek i Anemone

1 komentarz:

  1. Gratuluję Ewa! Cieszę się, że w końcu zdecydowałaś się na taki krok. Trzymam kciuki za Twoje kartkulce na blogu i czekam na niesamowite inspiracje!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujmy za odwiedziny na naszej stronie i pozostawiony komentarz :)