środa, 16 października 2019

Dynia

Witajcie,

Dzisiaj trochę jesiennie i w mojej ulubionej palecie kolorystycznej. Przygotowałam dla Was mediową dynię, którą od dzisiaj możecie również kupić na półkach naszego sklepu. Bardzo dziękuję Anetce która ją przygotowała na moje specjalne zamówienie.Zapraszam na zdjęcia i krótki kurs w jaki sposób możecie uzyskać taki efekt faktury na płycie hdf.Płyta HDF jest idealnym materiałem, który możemy poddać obróbce różnych mediów. Nakładając kilka różnych warstw preparatów i kolorów uzyskujemy niesamowite efekty kolorystyczne. Preparaty do spękań potrafią postarzyć przedmiot i nadać mu zupełnie nowy wygląd.Pamiętajcie, że możecie eksperymentować do woli i każdy kolejny kolor będzie nadawał nowy wymiar waszej pracy i czasem bardzo fajny niespodziewany efekt.
Brzegi dyni potuszowałam disressami w kolorze czarnym i brązowym  elementy dekoracyjne pomalowałam czarną farbą akrylową i pokryłam cienką warstwą srebrnego wosku dodałam sizal i mech.
Zapraszam Was do zabawy mediami  :)Ze sklepu użyłam:


https://www.scrapek.pl/pl/p/Cattail-Copper-Brown/13556https://www.scrapek.pl/pl/p/Dynia-z-pajeczyna/17041 


https://www.scrapek.pl/pl/p/Fuzzy-Navel-Peach-Spray-Starburst-/11706 https://www.scrapek.pl/pl/p/Jednoskladnikowy-lakier-do-spekan/13251https://www.scrapek.pl/pl/p/Cape-Cod-Coral-Spray-Starburst-/11696


Pozdrawiam 
Agnes

2 komentarze:

Dziękujmy za odwiedziny na naszej stronie i pozostawiony komentarz :)