Witajcie, tu Monika :)
Z
okazji imienin ozdobiłam pudełko czekoladek.
Użyłam do tego
prześlicznej tekturkowej rameczki Świąteczne pikotki,
która wprawdzie
pochodzi z kolekcji świątecznej, ale idealnie tu pasuje.
Do bukietu
kwiatów dodałam tekturkowe listki z zestawu Flora i Listki
oraz pełne
wdzięku Ornamenty roślinne.
Na koniec całość obsypałam brokatem, dodałam
perełki i kuleczki.
.jpg)
.jpg)
.jpg)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękujmy za odwiedziny na naszej stronie i pozostawiony komentarz :)