sobota, 16 lutego 2013

Zestaw scrapowy na aukcji charytatywnej !!!

Witajcie,

Pamiętacie zapewne jak w listopadzie i grudniu zbieraliśmy materiały scrapowe do zestawu na aukcję charytatywną dla Marcinka, prawda? Klienci sklepu Scrapek.pl przekazali wiele przepięknych rzeczy na ten cel - jeszcze raz dziękujemy!

Ponieważ kwota niezbędna na leczenie Marcinka została uzbierane, a chłopczyk jest już w klinice w Niemczech, jego rodzice zdecydowali o przekazaniu reszty podarowanych rzeczy na aukcje na rzecz Karolinki Urban, która choruje na tego samego nowotwora złośliwego. Aukcje nadal więc trwają, można na nich zakupić wiele przepięknych rzeczy, z których cały dochód przeznaczony jest na leczenie Karolinki w tej samej klinice co Marcinka.

Z przedmiotów które przekazaliście przygotowałam gigantyczny zestaw scrapowy, którego wartość to około 350-400zł !!! W zestawie jest aż 5 dziurkaczy brzegowych, 9 folderów do embossingu, ponad 30 papierów, w tym przepiękne dwustronne Graphic45, wykrojnik Memory Box, guziczki, kwiatuszki, ćwieki, etykietki, tekturki i inne cuda !!!! Sami zobaczcie :)

Zapraszamy do licytacji zestawu, prosimy także o udostępnienie tego info na Waszych blogach, by jak najwięcej osób wzięło udział w licytacji!

Poniżej zdjęcia zestawu :)

Liczymy na Wasze wielkie serca !!! Przyłączcie się do akcji, jest o co walczyć, 
piękny zestaw czeka na kogoś z Was:)

Zawsze jest dobry czas, by zacząć pomagać...

Zespół Scrapek.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujmy za odwiedziny na naszej stronie i pozostawiony komentarz :)