poniedziałek, 2 marca 2015

Witamy nowe projektantki!

 Zanim przedstawimy Wam nasze nowe projektantki, kilka słów od najważniejszej osoby w Scrapku :)

Jest to prawda bardzo banalna, ale nic oryginalnego nie wymyślę: kiedy przychodzi czas pożegnania to tuż za nim przychodzi chwila powitania. I tak chciałam serdecznie pożegnać nasze Projektantki, które okrągły rok inspirowały Was swoimi pracami, elektryzowały wytworami swojej wyobraźni i zachęcały do spróbowania nowych technik. Dziękuję im bardzo za włożony wkład pracy, obowiązkowość i perfekcyjną współpracę. Życzę powodzenia zarówno w życiu osobistym,
rozwoju umiejętności i po prostu zwyczajnego szczęścia. Mam nadzieję, że nasze kontakty - choć już na innym polu nie skończą się z dniem dzisiejszym, a sympatia pozostanie na długo.
A teraz chciałabym przywitać nowe Projektantki, które od dnia dzisiejszego  na naszych blogach będą prezentowały swoje umiejętności, pobudzając Was to tworzenia coraz piękniejszych kartek, albumów i innych papierowych dzieł. Życzę im owocnej współpracy w ramach naszego DT i mam nadzieję, ze ich prace się Wam spodobają.

Ada

A ja korzystając z okazji, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za nadesłane zgłoszenia!
A naszym nowym projektantkom życzę powodzenia i udanej współpracy :)

Twiglet

A teraz przedstawiam Wam:

 AgaCNa imię mam Agnieszka, prywatnie żona i matka.Z wykształcenia zdobnik szkła, z zamiłowania scraperka.Niepoprawna romantyczka i marzycielka uwielbiająca zapach lawendy, letnie wieczory, morze
i poranną kawę.
Papierową przygodę zaczęłam 1,5roku temu, dziś nie wyobrażam sobie dnia bez scrapowania.
W moich pracach dominują kwiaty oraz intensywne kolory.
Serdecznie dziękuję za przyjęcie i możliwość współpracy z zespołem Scrapka.Jest mi niezmiernie miło :) Postaram się sprostać oczekiwaniom i dać z siebie jak najwięcej :)


Koczes
 "Witajcie!
Jestem Koczes:)
Aktualnie, wraz z całą rodziną, mieszkam na Bawarii.
Jestem specjalistą reklamy i zachowań rynkowych, socjologiem, specjalistą zarządzania i menedżerstwa oraz pomysłodawcą i właścicielem portalu Cafeart.pl.
Z zamiłowania jestem krafterką. Kocham matematykę, morze, koty i kawę...kolor czerwony i Grecję:)
Wolny czas spędzam z najbliższą rodziną odwiedzając piękne miejsca oraz w moim małym kraftowym kąciku, gdzie powstają pudełka- exploding box, kartki, zaproszenia, albumy, ramki na rożne okazje.
Ogromnie cieszę się, że mogę podzielić się z Wami moją pasją przy okazji zapoznając Was z bawarskimi obyczajami.
Pozdrowienia z Bawarii!
Koczes"

Groszek

http://groszeknawrzosowisku.blogspot.com/


Cześć, mam na imię Linda, ale posługuję się nickiem Groszek.Już prawie sześć lat prowadzę swój blog
http://groszeknawrzosowisku.blogspot.com/ na który serdecznie zapraszam - pokazuję tam swoje prace, głównie są to kartki, ale też albumy i scrapy.Bardzo lubię styl shabby chic oraz vintage, mam ogromną słabość do koronek, kwiatków, wstążeczek, delikatnych postarzań i przetarć.
Jestem mamą dwójki fantastycznych chłopców - Ignasia i Jeremiego, uwielbiam książki, kawę i marzę o podróży po Europie (zwłaszcza do Francji, Włoch i Irlandii :))
Ogromnie cieszę się z możliwości współpracy z DT Scrapek, mam nadzieję, że prace, które pokażę Wam
w ramach DT spodobają się Wam :)


5 komentarzy:

Dziękujmy za odwiedziny na naszej stronie i pozostawiony komentarz :)