O sklepie

scrapek.pl - sklep z ambicją i pasją...Sklep oferuje produkty do scrapbookingu, cardmakingu i innych prac hobbystycznych. 

Ideą sklepu scrapek.pl jest, aby każdy kto zajmuje się techniką scrapbookingu,robieniem kartek okolicznościowych, zaproszeń i innymi papierowymi technikami, znalazł na naszych wirtualnych półkach wszystko co będzie potrzebne do realizowania swojej wyobraźni. 

W sklepie oprócz podstawowych materiałów do scrapbookingu takich jak papiery, kartony, kartki znajdziecie wiele dodatków, które pozwolą na stworzenie czegoś wyjątkowego.Stale rozszerzamy nasz asortyment naklejek, ćwieków, albumów, kalkomanii, wycinanek papierowych ,dziurkaczy, stempelków, tuszy, proszków i brokatów.Do perfekcyjnego wykonania naszych prac potrzebne są również narzędzia, które również wprowadzamy do naszej oferty.Obecnie mamy trimmery, nagrzewnice konieczne do embossingu oraz bindownice. 

Dbamy również o jakość naszych towarów, aby Wasza żmudna praca nie poszła na marne i pozostała na długie lata, taka jak w dniu kiedy ją stworzycie. Imortujemy głównie z ojczyzny scrapbookingu czyli z Stanów Zjednoczonych, z renomowanych firm takich jak Fancy Pants, Basic Grey czy KaCompany, Prima Marketing, Ranger ,Martha Stewart oraz z Wielkiej Brytanii. 

Mamy ambicje, aby w dziale "promocje" było zawsze coś ciekawego do kupienia. Aktualnie znajdziecie tam papiery dwustronne w atrakcyjnej cenie i bardzo dobre jakościowo. 


W dziale "video co i jak?" znajdziecie ciekawe kursy i instrukcje na wykorzystanie materiałów dostępnych w naszym sklepie.

Zapraszamy również do aktywnego udziału w tworzeniu coraz bardziej profesjonalnego sklepu.Nie żałujcie więc pochwał, ale również bardzo cenne są wasze krytyczne uwagi, które pomagają w tworzeniu coraz lepszej oferty.

Gwarantujemy wysoką jakość towarów, atrakcyjne ceny oraz szybką bezpieczną przesyłkę.

W razie jakichkolwiek pytań, zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem e-mail: info@scrapek.pl Możecie także skorzystać z formularza kontaktowego na stronie sklepu.Życzymy udanych zakupów, łaskawej weny twórczej i wspaniałych projektów!

Załoga sklepu scrapek.pl