Witajcie,
przyszła pora ogłosić wyniki wyzwania nr 15 "Stylowa kartka dla Babci i Dziadka"
Zaskoczyliście nas tak licznym udziałem w zabawie -
serdecznie dziękujemy za zgłoszenie ponad 100 prac!
Podsumowując to wyzwanie muszę napisać,
że zdecydowanie najczęściej wykonaliście prace w stylu klasyczny :)
Pojawiło się też trochę prac w stylu retro, choć już mniej,
a tylko kilkoro z Was spróbowało sił w stylu shabby chic ...
Wybór jednego zwycięzcy był niewyobrażalnie trudny, zwłaszcza że każda jedna Wasza praca była naprawdę piękna, a Wy postaraliście się bardzo spełnić wszelkie wytyczne danego stylu.
Wiemy, że było ot trudne zadanie, zwłaszcza dla osób początkujących,
tym bardziej doceniamy Wasz wysiłek :)
Cieszymy się równocześnie, że zabawa stylami przypadła Wam do gustu :)
Wkrótce nowe wyzwania, równie ciekawe - zapraszamy!
Zwycięzca może jednak być tylko jeden
i tym razem jest nim .........................
PIEDRA PRECIOSA !!!
i jej przepiękne dwie karteczki w stylu shabby chic :)
Na uwagę także zasługuje dopracowane oprawa zdjęcia, która dodaje klimaty karteczkom :)
Skontaktuj się z nami na: info@scrapek.pl w celu odebrania nagrody,
czyli zestawu papierów "Sweet Home" oraz 3 bukiecików kwiatuszków :)
Gratulujemy !!!
***
Jak zawsze wyróżniłyśmy także kilka prac, zachęcamy do pobrania naszego banerka :)
Wyróżnienia będą dla 3 prac, każdej w innym stylu:
Gratulujemy!!!
***
Pozdrawiamy, Zespół Scrapek.pl