poniedziałek, 4 lutego 2013

Albumiki na cudowny czas oczekiwania

O jaki  czas chodzi?
Oczywiście o te piękne,pełne magii 9 miesięcy :)
W przeciągu takiego czasu wiele się dzieje,wiele jest do zapamiętania,do wspominania....
Wszystkie pamiątki ( zdjęcia USG,wyniki badań,osobiste zapiski...) można umieścić w takich mini albumikach.
Albumiki zawierają po jednej stronie na każdy miesiąc ciąży ,plus dodatkowo strona na zdjęcie małego cudu-dziecka :)
Wspaniała pamiątka....:)

Wersja dla chłopca:











Wersja dla małej "niespodzianki"-neutralna :)










Razem 


A czy Wy-drogie Panie macie pamiątki ze swych ciąży?
Może warto by było umieścić je w jednym miejscu :)

Biała Róża 03 Świerszcz za Kominem 05 Papier Lekcja Miłości 06 Papier LEKCJA MIŁOSCI 04
Papier USŁANE RÓŻAMI 05 Papier Przedwiośnie 02 Dziurkacz brzegowy KORONKA SERCARamki Owalne by Rachael Bright
Dzika róża 25MM "CIEMNA KOŚĆ SŁONIOWA"  Róże 15mm "Niebieskie" Róże 15mm "Żółte" Róże 15mm "LIMONKOWO-ZIELONE"

Pozdrawiam słonecznie :*        




niedziela, 3 lutego 2013

Wyniki wyzwania nr 15 "Stylowa kartka dla Babci i Dziadka"


Witajcie, 
przyszła pora ogłosić wyniki wyzwania nr 15 "Stylowa kartka dla Babci i Dziadka"
Zaskoczyliście nas tak licznym udziałem w zabawie -
serdecznie dziękujemy za zgłoszenie ponad 100 prac!

Podsumowując to wyzwanie muszę napisać,
że zdecydowanie najczęściej wykonaliście prace w stylu klasyczny :)
Pojawiło się też trochę prac w stylu retro, choć już mniej,
a tylko kilkoro z Was spróbowało sił w stylu shabby chic ...

Wybór jednego zwycięzcy był niewyobrażalnie trudny, zwłaszcza że każda jedna Wasza praca była naprawdę piękna, a Wy postaraliście się bardzo spełnić wszelkie wytyczne danego stylu.
Wiemy, że było ot trudne zadanie, zwłaszcza dla osób początkujących,
tym bardziej doceniamy Wasz wysiłek :)
Cieszymy się równocześnie, że zabawa stylami przypadła Wam do gustu :)
Wkrótce nowe wyzwania, równie ciekawe - zapraszamy!


Zwycięzca może jednak być tylko jeden
i tym razem jest nim .........................
PIEDRA PRECIOSA !!!


i jej przepiękne dwie karteczki w stylu shabby chic :)





Na uwagę także zasługuje dopracowane oprawa zdjęcia, która dodaje klimaty karteczkom :)

Skontaktuj się z nami na: info@scrapek.pl  w celu odebrania nagrody,
czyli zestawu papierów "Sweet Home" oraz 3 bukiecików kwiatuszków :)

Zestaw papierów z kolekcji "Sweet home"

Gratulujemy !!!


***

Jak zawsze wyróżniłyśmy także kilka prac, zachęcamy do pobrania naszego banerka :)
Wyróżnienia będą dla 3 prac, każdej w innym stylu:



Marbella - styl klasyczny

Odskocznia Jutki - styl retro

Scrap Man - styl shabby chic

Gratulujemy!!!

***


Pozdrawiamy, Zespół Scrapek.pl

piątek, 1 lutego 2013

Pastelowe walentynki

Witajcie :)

Rozpoczął się luty, co znaczy że za 2 tygodnie Święto Zakochanych!
Dziś chciałabym Wam więc pokazać dwie walentynki przygotowane na bazie dwóch polskich marek:
papiery "Sweet Home" od Studio75 połączyłam z tekturkami Anemone :)

Przygotowaliśmy dla Was 3 różne kolekcje tekturek, każdą w innym stylu.
Do poniższych dwóch walentynek wykorzystałam elementy z kolekcji "Love Rose".







    Zestaw papierów z kolekcji "Sweet home" 

Wkrótce ciąg dalszy, zapraszam na kolejne odsłony :) Pozdrawiam i udanego tygodnia Wam życzę, Magda.