Blog sklepu z materiałami do scrapbookingu
piątek, 9 października 2015
Srebro z błękitem - ślubna w pudełku.
Kolejne spotkanie z Wami na blogu Scrapka :-)
Dzisiaj forma raczej tradycyjna - ślubna kartka w komplecie z pudełeczkiem.
Tematyka dzisiejszej inspiracji zrodziła się w mej głowie kiedy tylko zobaczyłam najnowsze tekturki Anemone z kolekcji Marsz Weselny.
Zestaw cechuje raczej prosta elegancja, ale taki styl w pracach ślubnych lubie najbardziej :-)
W Scrapku zakupicie :
Pozdrawiam i zapraszam ... odwiedzajcie Nas :-)
Dzisiaj forma raczej tradycyjna - ślubna kartka w komplecie z pudełeczkiem.
Tematyka dzisiejszej inspiracji zrodziła się w mej głowie kiedy tylko zobaczyłam najnowsze tekturki Anemone z kolekcji Marsz Weselny.
Zestaw cechuje raczej prosta elegancja, ale taki styl w pracach ślubnych lubie najbardziej :-)
W Scrapku zakupicie :
Pozdrawiam i zapraszam ... odwiedzajcie Nas :-)
środa, 7 października 2015
Zima
Nieco zimowo i mroźnie się dziś zrobiło a to za sprawą zimowej karteczki dla Scrapka.
Niestandardowe kolory to coś co bardzo lubię w świątecznych kartkach.
Całość lekkiej kompozycji w pastelowych odcieniach, zdobi główny element:Ramka Romantyzm.
Potuszowałam ją distressem, skleiłam oraz przymocowałam do podłoża kostkami 3D.
Lekkości dodałam jej poprzez Sztuczne Perły.
Mam nadzieję, że zainspiruję Was do zabrania się za świąteczne prace!
Pozdrawiam ciepło / Marzena
Produkty ze sklepu:
wtorek, 6 października 2015
Z zazdrości
Przyznaję się! Pozazdrościłam Ewie "zdemolowanej" rameczki :)
I tak i ramka i serwetka poszły pod nóż i trafiły na kartkę z okazji 70 urodzin.
Użyte produkty:
Miłego dnia!
poniedziałek, 5 października 2015
Witamy nową projektantkę!
Witam Was serdecznie!
Zanim przedstawię Wam naszą nową projektantkę, pragnę bardzo podziękować za współpracę Marbelli oraz Deny, życzę Wam w imieniu swoim oraz naszego zespołu wszystkiego dobrego oraz kolejnych, wspaniałych prac.
A teraz z przyjemnością informuję, iż do naszego zespołu projektowego dołączyła dobrze Wam znana, niezwykle zdolna i kreatywna projektantka:
Nazywam
się Irena, znana jako Rudlis.
Pedagog z wykształcenia, scraperka z zamiłowania.
Uwielbiam wykonywać prace w stylu shabby & vintage.
Lubię poszukiwać, eksperymentować w nowych technikach.
Miło mi, że zostałam zaproszona do zespołu DT.
Mam nadzieję, że moje prace odrobinę Wam się spodobają.
Irena :)
Pedagog z wykształcenia, scraperka z zamiłowania.
Uwielbiam wykonywać prace w stylu shabby & vintage.
Lubię poszukiwać, eksperymentować w nowych technikach.
Miło mi, że zostałam zaproszona do zespołu DT.
Mam nadzieję, że moje prace odrobinę Wam się spodobają.
Irena :)
piątek, 2 października 2015
Bez kwiatków, ale za to z przesłaniem!
Dzień dobry!
Lubię sobie stawiać kraftowe wyzwania i postanowiłam zrobić tag bez grama kwiatków, choć
z początku ręka świeżbiła:)
Mam nadzieję, że wybaczycie mi to, że jako autorka napiszę Wam, co miałam na myśli. A jeśli wolicie sami dokonać interpretacji, to po prostu zakończcie czytanie tego postu w tym miejscu:)
"Be brave, take risks" - mówiąc po naszemu - "Bądź odważna/y, podejmij ryzyko/a".
Myślę, że to hasło nie tylko dla mnie:)
Czasem płynąc na oceanie naszego życia rozmyślamy o nim, a oczyma wyobraźni przelatują nam przez głowę kadry z różnych jego momentów. Czujemy, że mamy jakąś niemoc w sobie...a czas płynie...
I choć widzimy światełko z latarni, i może nawet wiemy, w którym kierunku płynąć, to jakoś udajemy, że nie mamy kompasu, a głowa nie podsuwa kluczowych rozwiązań.
Widzimy tylko chmury i czujemy, że nie ogarniamy naszego świata.
I choć mamy ster, to wciąż brakuje nam odwagi, by zaryzykować!
Ale ten, kto patrzy, ten widzi...gwiazdeczkę, a może spadającą? Więc może warto pomyśleć życzenie i ...zaryzykować!
Czarno to widzicie? Eeee tam! To tylko Wasza wymówka, by znowu zwiać:)
Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam!!!
Przy okazji chciałam pokazać, że np. tekturki o tematyce morskiej można wykorzystać do prac wogóle nie związanych np. z wakacjami.
Lubię sobie stawiać kraftowe wyzwania i postanowiłam zrobić tag bez grama kwiatków, choć
z początku ręka świeżbiła:)
Mam nadzieję, że wybaczycie mi to, że jako autorka napiszę Wam, co miałam na myśli. A jeśli wolicie sami dokonać interpretacji, to po prostu zakończcie czytanie tego postu w tym miejscu:)
"Be brave, take risks" - mówiąc po naszemu - "Bądź odważna/y, podejmij ryzyko/a".
Myślę, że to hasło nie tylko dla mnie:)
Czasem płynąc na oceanie naszego życia rozmyślamy o nim, a oczyma wyobraźni przelatują nam przez głowę kadry z różnych jego momentów. Czujemy, że mamy jakąś niemoc w sobie...a czas płynie...
I choć widzimy światełko z latarni, i może nawet wiemy, w którym kierunku płynąć, to jakoś udajemy, że nie mamy kompasu, a głowa nie podsuwa kluczowych rozwiązań.
Widzimy tylko chmury i czujemy, że nie ogarniamy naszego świata.
I choć mamy ster, to wciąż brakuje nam odwagi, by zaryzykować!
Ale ten, kto patrzy, ten widzi...gwiazdeczkę, a może spadającą? Więc może warto pomyśleć życzenie i ...zaryzykować!
Czarno to widzicie? Eeee tam! To tylko Wasza wymówka, by znowu zwiać:)
Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam!!!
Przy okazji chciałam pokazać, że np. tekturki o tematyce morskiej można wykorzystać do prac wogóle nie związanych np. z wakacjami.
A na zakupy zapraszam do Scrapka:
Button - zegar pochodzi z jednej z kolekcji Lemoncraft, których szeroki wybór znajdziecie tu.
Życzę miłego dnia, no i ...odwagi:)
pozdrawiam, Tajanna
czwartek, 1 października 2015
Pochwała alfabetu
Witajcie!
Bardzo sobie cenię wszelkiego rodzaju alfabety i napisy, bo zwykle robię kartki spersonalizowane
i staram się, by osoba dla której kartka jest przeznaczona widziała to już na jej pierwszej stronie.
Dziś mam dla Was przykład takiej kartki - urodzinowej, dla małej dziewczynki.
Materiały ze sklepu Scrapek:i staram się, by osoba dla której kartka jest przeznaczona widziała to już na jej pierwszej stronie.
Dziś mam dla Was przykład takiej kartki - urodzinowej, dla małej dziewczynki.
Subskrybuj:
Posty (Atom)



















