Witajcie!
Ponieważ licznik Obserwatorów pędzi jak szalony,
za co ogromnie Wam dziękujemy i niezmiernie się cieszymy, że zaglądacie do nas regularne :)
zapraszamy dziś na CANDY 400!!!
Tak, tak, mamy już ponad 400 Obserwatorów bloga,
a jeszcze niedawno wspólnie świętowaliśmy gdy było Was 100, 200, 300 ...
Zasady zabawy są proste, aby wziąć udział w zabawie należy:
- należeć do Obserwatorów naszego bloga,
- wyrazić chęć udziału w zabawie w komentarzu pod tym postem,
- napiszcie nam jakich inspiracji szukacie? jakie prace chcielibyście oglądać na naszym blogu?
czy też jakie konkretne style, techniki craftowe chcielibyście przybliżyć?
Wszelkie pomysły, sugestie i uwagi mile widziane :)
- na swoim blogu należy zamieścić poniższy banerek,
- oraz aktywny link do naszego posta z CANDY 400 :)
Candy potrwa do 31 stycznia do 24h !
Nagrodą w naszej zabawie jest ...........
którą od tygodnia możecie znaleźć na półkach Scrapka
Mamy nadzieję, że taka nagroda będzie dla Was wystarczająco kusząca,
by chcieć przyłączyć się do zabawy :)
Życzymy wszystkim szczęścia w losowaniu!
Zespół Scrapek.pl