Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ślubne pudełko. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ślubne pudełko. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 25 sierpnia 2025

środa, 19 października 2022

Ślubne pudełko

Witam czytelników scrapkowego bloga:)
Na dzisiaj przygotowałam propozycję ślubnego pudełka
- na jego skrzydełkach umieściłam wszelkie niezbędne okolicznościowe treści,
a w centralnej części jedną z naszych scrapkowych tekturek w postaci Młodej Pary.





Materiały ze sklepu Scrapek:

Do zobaczenia - Ewa

piątek, 16 października 2020

Z ażurowymi sercami

Hej wszystkim! 

Dzisiaj dla odmiany mam dla Was pudełko na zdjęcia w formacie 10x15 cm. 

Według mnie to idealny dodatek do prezentu lub prezent sam w sobie.

Ozdobiłam je malinowymi papierami Lemoncraft.

Jako wisienki na torcie użyłam pięknych, ażurowych serc od Anemone, które podzieliłam na mniejsze części, aby uzupełnić kompozycję na wieczku pudełka.

Niektóre elementy postanowiłam nieco podkreślić za pomocą brązowego tuszu.








Produkty ze sklepu, których użyłam:




Pozdrawiam, Marta 🙂





czwartek, 3 października 2019

Jesienny ślub

Dzień dobry :)

Bardzo lubię kolorować tekturki i nie ukrywam, że korzystam z każdej okazji, bo to robić, więc kiedy koleżanka poprosiłam mnie o wykonanie prezentu na ślub, który już wkrótce się odbędzie, zaprojektowałam szybko wzory, które miały pasować do jesiennej uroczystości.
A potem w ruch poszły farby :) Głównie akrylowe, ale wykorzystałam jeszcze Shimmer Pearl Glaze, który dał mieniące się, delikatne wykończenie.
W środku boxa umieściłam ławeczkę z najnowszej świątecznej kolekcji Anemone "Boże Narodzenie 2019", którą pomalowałam najpierw białą farbą, a potem nałożyłam lakier do spękań. Gdy już wysechł i powstały delikatne spękania, "maznęłam" ją jeszcze delikatnie różową farbą i brązowym tuszem.
Ścianki boxa okleiłam papierami "Craft o'Clock" "Vintage Bisou", które dodały jesiennego klimatu.
Baza pochodzi od Rzeczy z papieru - składa się błyskawicznie, zaoszczędziłam sporo czasu, bo zazwyczaj docinałam sama - z linijką i nożykiem.

Zapraszam do oglądania :)











Użyte produkty:

    

    

    

            

     

Pozdrawiam :)