Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Richelieu. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Richelieu. Pokaż wszystkie posty

piątek, 12 lutego 2016

Walentynkowo...


Hello! Za chwilkę weekend i duuuużo czasu na scrapowanie!
W ramach inspiracji przygotowałam stronę Art Journala.
Mediowa, kolorowa i trochę już jakby Walentynkowa.
Główną ozdobę stanowią dwie ażurowe rameczki z kolekcji Richelieu.







Produkty ze sklepu:

   
  

niedziela, 7 lutego 2016

Z wiankiem

Witajcie,
dzisiaj przygotowałam trzy karteczki wielkanocne. Do ich wykonania użyłam jednego papieru, ramkę tekturową, trochę szarego sznurka, małe styropianowe jajka.
Z szarego sznurka przygotowałam kilka warstw wianka, na koniec owinęłam sznurek wokół wianka, aby nadać całości odpowiedni kształt.
Łatwiej też przykleić do kartki tak owinięty wianek.
Wybrałam styropianowe jajka kolorystycznie dopasowane do papieru, nakleiłam kilka drobnych kwiatów, listków, zamontowałam ćwieki - zajączki. Na koniec zrobiłam kilka kropelek Pearlmakerem.

Tekturkową rameczkę podzieliłam na 4 części i dokleiłam 3 na dole kartki pod jedną warstwą papieru.
Przesyłam niedzielne pozdrowienia :)
Rudlis
Materiały z naszego sklepu:
 Vintage Rose - Rose Header    Klej MAGIC    Zestaw Anita's 25 kopert i kart Białe A5  Ramka Béatrice prostokątna

środa, 20 stycznia 2016

Bukiet dla Babci


Witajcie w przeddzień Dnia Babci i Dziadka.
Z tej okazji przedstawiam moją kwiecistą inspirację.
Wiosennie, lekko, świeżo i słonecznie.
Kwiaty ręcznie robione z białego papieru zafarbowanego rozwodnionym Distressem, polecam tę formę kolorowania papieru i otrzymywania dowolnej gamy odcieni, szerszej niż z gotowych, kolorowych papierów :-)
Pod kwiatami ukryła się prześliczna ramka potraktowana mgiełkami: złotą i żółtą. Niestety nie widać jej pełnego piękna pod bukietem róż.




Wszystkim naszym kochanym Babciom i Dziadkom, życzę wszystkiego co najlepsze!!!
Marzena

Produkty ze sklepu:

    

sobota, 16 stycznia 2016

Richelieu? O oui!

Dzień dobry!

Dzisiaj zapraszam na moją pierwszą inspirację
z tekturkami z kolekcji "Richelieu".

Tag zrobiłam dla mojej scrapowej przyjaciółki Sylwii.


Główno tło powstało z mieszanki tuszy distress.


Z kolei kwiaty zawdzięczają swój kolor akwarelom.



Piękne tekturki, to z kolei połączenie dwóch ramek - linki na końcu postu.








Dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie, Tajanna

poniedziałek, 28 grudnia 2015

Premiera nowej kolekcji tekturek Anemone "Richelieu" - zapraszamy na CANDY!

Witamy Was serdecznie!

Z okazji premiery naszej nowej kolekcji tekturek Anemone "Richelieu"
zapraszamy Was na CANDY!

Będzie nam bardzo miło jeśli umieścicie informację o naszym candy na Waszych blogach i na Facebooku, a wśród wszystkich, którzy pozostawią komentarz na temat naszej nowej kolekcji, tu na blogu, lub naszej stronie na Facebooku, wylosujemy bon o wartości 50,00 zł, na wybrane przez Was tekturki "Richelieu"!


Pozdrawiamy i życzymy szczęścia w losowaniu :)
Ekipa Scrapka i Anemone