Witajcie.
Dzisiaj pokażę mój ostatni album.
Kosztował mnie sporo pracy, ponieważ jest dużo bardziej skomplikowany
niż te, które robiłam do tej pory.
Album ma wymiary 6,5 x 8,5 cala, więc jest całkiem spory.
Znajduje się w nim wiele kieszonek, skrytek i dodatkowych foto-mat,
w których można zmieścić naprawdę dużo zdjęć.
Zdaję sobie sprawę, że fotki nie oddadzą w całości możliwości tego albumu,
Całość wykonana jest z papierów "Pieśń Kolibra" CraftO'Clock,
trochę posiłkowałam się papierami "Pocałunek sprzed lat"
Zdobiony skromnie, gdyż papiery same w sobie są piękne.
Album składa się z pięciu kartek ( dodałam jedną :).
W każdej znajduje się duża kieszeń z podwójną foto-matą.
Tagi, kieszenie i kieszonki...
Ramka na zdjęcie...
Water fall i kieszonki z tagami...
Wykonanie tego albumu było dla mnie sporym wyzwaniem,
ale też sprawiło mi wiele frajdy i satysfakcji :)
Ze sklepu wykorzystałam:
Pozdrawiam,